"Kto czyta książki, żyje podwójnie" – Umberto Eco

Słownik, kalendarz

Dodano w kategorii: Kalendarz, Słownik, dnia on 10 marca 2009

Ok. 32 000 haseł zawarte jest w tym polsko – niemieckim słowniku języka prawniczego i ekonomicznego. W publikacji zawarto hasła związane z rozwojem prawa, ale również ze słownictwem fachowym. Dzięki uwzględnieniu kontekstu słów na pewno unikniesz typowych błędów, które często pojawiają się, gdy korzystasz ze zwykłych  słowników. W publikacji głównie rozpatrzono prawo cywilne, gospodarcze i procesowe. Cechą bardzo przydatną tego słownika jest to, że mieści on nową pisownię niemiecką. Alina Kilian – dr nauk prawnych Uniwersytetu Gdańskiego opracowała tę publikację współpracując z Götzem Hanckel – niemieckim adwokatem.

Największym atutem tego słownika jest to, że doskonale nadaję się do wykorzystania go w praktyce. Jego wiarygodność i fachowość sprawiają, że Twoja praca stanie się stokroć przyjemniejsza.

Kalendarz Pirelli 1964-2004 wydany został w 40 rocznicę ukazania się pierwszego Kalendarza. Znajdziemy w nim obrazy takich fotografików, jak Nick Knight, Peter Lindbergh, Bruce Weber, Herb Ritts, Harri Peccinotti i wielu innych na których widnieją najpiękniejsze aktorki i modelki, między innymi Cindy Crawford, Monica Bellucci, Naomi Campbell, Nastassja Kinski pozujące w znanych miejscach. Kalendarz Pirelli został stworzony dla każdego konesera piękna.

Tagi: , , , , ,